Szkoła snowboardowa Elementsos na Facebook

Witajcie w Zimowym Elementarzu!

Nazywam się Yetii i zapraszam Was i Wasze pociechy na śnieżną przygodę ze mną i z Zimowym Elementarzem ☺ Kim jestem?

Jestem jedynym, prawdziwym Yeti i szukam nowych przyjaciół do mojej ulubionej zabawy na stoku. Narty i snowboard to fantastyczny sposób na spędzanie czasu wolnego! Jeśli jeszcze nie spróbowaliście, to wszystko przed Wami!

Czym jest Zimowy Elementarz?

Specjalnie dla najmłodszych stworzyliśmy Zimowy Elementarz. To kompleksowe, kilkudniowe zajęcia w grupach dla dzieci przygotowujących się do przygody z nartami lub snowboardem. Podczas gdy Rodzice będą szusować po stoku, ja wraz z moimi pomocnikami zajmę się młodymi adeptami zimowego szaleństwa.

Jak jest plan?

Najpierw dobierzemy sprzęt dla młodego narciarza lub snowboardzisty i zadbamy, żeby się z nim oswoił. Następnie zgodnie z jego umiejętnościami przydzielimy go do odpowiedniej grupy:

 • MISIE POLARNE (początkująca)
 • BIAŁE LISY (średniozaawansowana)
 • ŚNIEŻNE PANTERY (dobrze jeżdżąca)

Podział na grupy może zmienić się w pierwszych dniach kursu. Chcemy, aby Wasza pociecha czuła się w grupie jak najlepiej i jak najwięcej skorzystała z zajęć. Jeśli zajdzie taka potrzeba instruktor po konsultacji z rodzicami może podjąć decyzję o zmianie grupy.

Pierwszego dnia wszyscy spotykamy się o godz. 9:30 w Element School of Snowboard. To dzień „techniczny”, przeznaczony na poznanie się, dobór sprzętu, wspólną rozgrzewkę, weryfikację umiejętności dzieci i rozdzielenie na grupy. Rodzice dostaną cały pakiet informacyjny i niezbędne informacja na temat programu kursu.

Zajęcia w kolejne dni:

 • 9:30 -10:00 –rozpoczęcie, rozgrzewka
 • 10:00 -11:00 – 1 część zajęć
 • 11:00-12:30 – krótka przerwa na herbatę i 2 część zajęć
 • 12:30- podsumowanie, odbiór dzieci przez Rodziców

Kim są moi pomocnicy?

Zapewniamy dzieciom najlepszą opiekę! O Wasze pociechy zadbam ja oraz moi przyjaciele ze szkoły narciarsko- snowboardowej - Element School of Snowboard. To wykwalifikowani instruktorzy z kilkuletnim doświadczeniem w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Poza tym wszyscy są uśmiechnięci i zabawni, a jazda na nartach czy snowboardzie to ich pasja! To oni zaprosili mnie do swojej szkoły, nauczyli wszystkiego i zawsze dbali, żebym na stoku bawił się doskonale!

Gdzie mnie znajdziecie?

Moja kryjówka znajduje się w Wiśle Malince przy kolei linowej Cieńków, w szkole snowboardowo-narciarskiej Element School of Snowboard. Kiedy możemy się zobaczyć?

Jak najszybciej!

Zimowy Elementarz rusza już w przerwie świąteczno- noworocznej (27.12.2015- 31.12.2015). Dodatkowo w okresie ferii będą na Was czekał codziennie podczas kilku 5-dniowych turnusów:

 • 18.01.2016-22.01.2016
 • 25.01.2016-29.01.2016
 • 01.02.2016-05.02.2016
 • 08.02.2016-12.02.2016
 • 15.02.2016-19.02.2016
 • 22.02.2015-26.02.2016

Będziemy mieli wtedy więcej czasu na zabawę!

Kogo zapraszamy?

Do Zimowego Elementarza zapraszam szczególnie najmłodszych. Nasze zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

  

Zimowy Elementarz to idealne miejsce na pierwsze kroki zarówno na nartach jak i na snowboardzie, ale także doszlifowanie już zdobytych umiejętności. To też okazja do świetnej zabawy i zawarcia nowych znajomości. Zależy nam ogromnie, aby pokazać dzieciakom jak wiele przygód i niespodzianek czeka ich na stoku. Ze mną i moimi przyjaciółmi na pewno Wasz maluch nie będzie się nudził!

Ile kosztują zajęcia?

Cena 5-dniowego kursu obejmuje:

 • profesjonalną opiekę instruktorską i nagrody i gadżety dla dzieci
 • gorącą herbatę w czasie przerwy
 • świetną zabawę
 • kask

Cena: 400 zł

Co ze sprzętem?

Zapewnimy Wam i Waszym pociechom cały niezbędny sprzęt. Obok mojej kryjówki znajduje się wypożyczalnia Element S.O.S. możecie być pewni, że młodzi narciarze/snowboardziści będą wyposażeni w sprzęt odpowiednio przygotowany i dobrany do ich umiejętności, wieku i wagi. Oddając nam swoje dzieci pod opiekę obdarzacie nas dużym zaufaniem. Oprócz Waszego zadowolenia i radości maluchów najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo na stoku! Każdy maluch obowiązkowo musi być wyposażony w kask!

Jako uczestnicy Zimowego Elementarza możecie skorzystać z promocyjnych cen w naszej wypożyczalni.

Kurs wraz z wypożyczaniem sprzętu
(5 dni): 500 zł

Na każdego małego Elementa czeka ode mnie prezent! Na początek dostanie kamizelkę, żeby był dobrze widoczny na stoku, nalepkę na kask z imieniem i numerem telefonu Rodzica (w przypadku jakichkolwiek problemów mamy możliwość szybkiego kontaktu z opiekunem), a na koniec zajęć dyplom ukończenia kursu, medal oraz nagrodę- niespodziankę.

Jak się ze mną skontaktować?

tel. +48 508 156 939
tel. +48 516 699 120

Nasi partnerzy