Szkoła snowboardowa Elementsos na Facebook

Zimowy Elementarz

Specjalnie dla najmłodszych Szkoła Element School Of Snowboard stworzyła  projekt edukacyjno-sportowy Zimowy Elementarz.

Projekt powstał w związku z bardzo szybkim wzrostem zainteresowania zimowymi sportami wśród dzieci i młodzieży. Mając na celu uniknięcie sytuacji, gdy dzieci uczą się jeździć we własnym zakresie (co często kończy się kontuzjami i zniechęcaniem się do dalszej nauki), postanowiliśmy przedstawić Państwu propozycje umożliwiającą zainteresowanym naukę jazdy na nartach i snowboardzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Grupowe szkolenia z uwzględnieniem wieku kursantów oraz stopnia zaawansowania umiejętności z pewnością pozwolą dzieciom i młodzierzy rozwijać zamiłowanie do sportów zimowych.

Zimowy Elementarz to stworzony specjalnie dla  przedszkoli, szkół oraz podobnych placówek, projekt sportowo-edukacyjny obejmujący najmłodszych oraz młodzież ( od 5-16 lat ) pozwalający w profesjonalny i bezpieczny sposób rozpocząć dzieciom swoją przygodę  z nartami czy z deską snowboardową. Projekt będzie odbywał się w formie zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży z naszego regionu. Za dodatkową opłatą jest możliwa organizacja transportu dzieci na miejsce odbywania się zajęć: SZKOŁA ELEMENT S.O.S. WISŁA MALINKA, KOLEJ LINOWA CIEŃKÓW. Zajęcia to dwugodzinny blok szkolenia na stoku a podczas przerwy możliwość napicia się gorącej herbaty, odpoczynku czy zabaw pod okiem animatora. 

Dodatkowo poczas ferii Zimowy Elementarz będzie też odbywał się w formie kompleksowych, kilkudniowych zajęć w grupach dla dzieci przygotowujących się do przygody z nartami lub snowboardem. Podczas, gdy Rodzice będą szusować po stoku, nasi instruktorzy zaopiekują się młodymi adeptami zimowego szaleństwa. Zimowy Elementarz to idealne miejsce na pierwsze kroki zarówno na nartach jak i na snowboardzie, ale także doszlifowanie już zdobytych umiejętności. To też okazja do świetnej zabawy i zawarcia nowych znajomości.

  • zajęcia na stoku podczas ferii zimowych 17/18 w czterech turnusach:

              15.01.2018-19.01.2018

              22.01.2018-26.01.2018

              29.01.2018-02.02.2018

              5.02.2018-9.02.201808

Cena Zimowego Elementarza "tryb zajęć feryjnych"- 5 dniowy kurs (3 godziny dziennie na stoku)- 450zł w cenę nie wchodzi

Ski-pass(we własnym zakresie )

  • 09:30-10:00 rozgrzewka z YETIM

  • 10:00-11:00 I część zajęć na stoku

  • 11:00- 12:30 krótka przerwa na herbatę oraz II część zajęć na stoku

Wiecej informacji na temat ZIMOWEGO ELEMENTARZA

Do Zimowego Elementarza zapraszamy szczególnie najmłodszych. Nasze zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat. Zależy nam ogromnie, aby pokazać dzieciakom jak wiele przygód i niespodzianek czeka ich na stoku. Chcemy wszczepić  zasady bezpieczeństwa, prawidłowe nawyki jazdy i ogromną pasję na całe życie. Z nami na pewno Wasz maluch nie będzie się nudził! A być może to właśnie my odkryjemy i rozwiniemy talent kolejnego zimowego olimpijczyka .

dowiedz się więcej

 

Zimowy Elementarz- sezon 2017/2018r

Nasi partnerzy