Facebook

Chodź naTura!

Zapierające dech w piersiach widoki i niezapomniane przeżycia, a przy tym aktywny wypoczynek i czas spędzony na łonie natury.

Chodź NaTuraTego wszystkiego możesz doświadczyć na organizowanych przez nas skitourowych oraz splitboardingowych wyprawach i szkoleniach w Beskidach. Przeżyjesz niesamowitą przygodę, posiądziesz nowe umiejętności, w dodatku poznasz niezwykłych ludzi i na pewno będziesz świetnie się bawił. 

Chcesz spróbować? Dołącz do nas i CHODŹ NA TURA!

 

Chodź na Splita!

Chodź na SplitaUwielbiasz snowboard? Chciałbyś spróbować jazdy na desce w zupełnie nowej odsłonie? CHODŹ NA SPLITA! 

Splitboarding to coś zupełnie nowego, łączy w sobie wszystkie najlepsze cechy snowboardu i nart skitourowych. Trasę pod górę przemierzasz na dwóch specjalnych, antypoślizgowych nartach. Na szczycie łączy się je ze sobą i zamieniają się one w pełnoprawną deskę snowboardową. Wtedy właśnie następuje najbardziej wyczekiwany przez wszystkich miłośników snowboardu moment. Zjeżdżasz w dół góry po śnieżnym puchu wśród drzew i otaczającej Cię natury. 

Chodź na Skitury!

Chodź na SkituryZwykłe zjazdy ze stoków już Ci nie wystarczają? Chciałbyś spróbować czegoś nowego? CHODŹ NA SKITURA!

Jest to połączenie wypadu w góry ze zjazdem narciarskim. Wspinasz się pod górę na dwóch specjalnych nartach.  Na samym szczycie ściągasz antypoślizgowe foki i suniesz na sam dół. To świetna okazja żeby poznać Beskidy od zupełnie innej strony i przyjąć porcję niezapomnianych wrażeń.

 

Chodź na Kawę!

Chodź na KawęPo zakończonej wyprawie koniecznie odwiedź naszą drewnianą chatkę, w której będziesz mógł wypić pyszną kawę, doładować energię i wymienić się wrażeniami z ludźmi pełnymi tej samej pasji. CHODŹ NA KAWĘ DO BIKEJCAFE

To drewniany, górski domek na Białym Krzyżu, o niepowtarzalnym klimacie. Przepełniony jest ciepłem, a w powietrzu unosi się zapach pysznej kawy. Ciepło bijące od kominka, miła atmosfera, pyszne ciasta i coś ciepłego do picia, to jedne z wielu rzeczy, które możesz u nas doświadczyć.

Więcej informacji oraz zapisy na kursy pod numerem telefonu: 508-156-939

Napisz lub zadzwoń!

tel: +48 730 010 501

tel: +48 660 776 228

tel: +48 508 156 939

email: biuro@elementsos.com

Masz pytania? Napisz chętnie na nie odpowiemy

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji. Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Nasze bazy szkoleniowe
Sprawdź gdzie jesteśmy

Nasi partnerzy