Facebook

Witajcie w Zimowym Elementarzu!

Nazywam się Yetii i zapraszam Was i Wasze pociechy na śnieżną przygodę ze mną i z Zimowym Elementarzem ☺ Kim jestem?

Jestem jedynym, prawdziwym Yeti i szukam nowych przyjaciół do mojej ulubionej zabawy na stoku. Narty i snowboard to fantastyczny sposób na spędzanie czasu wolnego! Jeśli jeszcze nie spróbowaliście, to wszystko przed Wami!

Czym jest Zimowy Elementarz?

Głównym założeniem projektu Zimowy Elementarz jest szkolenie dzieci i młodzieży w dwóch formułach: 

 • zajęć pozalekcyjnych 

 • 5 dniowych kursach organizowanych podczas ferii zimowych

Element School of Snowboard jako organizator zapewnia profesjonalną naukę z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz konsultacje dotyczące doboru odpowiedniego asortymentu jakim dysponuje nasza wypożyczalnia. Pierwotna wizja prowadzenia Zimowego Elementarza zakłada prowadzenie szkoleń po zakończeniu zajęć lekcyjnych, w zależności od warunków pogodowych przy świetle dziennym bądź przy sztucznym oświetleniu. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu i obejmą dwie godziny szkolenia (120min ).

Kwestie dotarcia na miejsce szkolenia ustalać będzie można dopiero po określeniu ilości zainteresowanych. Przy minimum pięciu osobach jest możliwość zorganizowania podopiecznym dojazdu na zajęcia, dysponujemy własnym środkiem transportu (dodatkowa opłata).

Forma sportowego i edukacyjnego podejścia do szkoleń uzależniona będzie od wieku i stopnia zaawansowania umiejętności uczestników Zimowego Elementarza. Program szkoleń będzie kształtowany dynamicznie co uzależnione to jest od prędkości postępów grupy.

Dodatkowo poczas ferii Zimowy Elementarz będzie też odbywał się w formie kompleksowych, kilkudniowych zajęć w grupach dla dzieci przygotowujących się do przygody z nartami lub snowboardem. Podczas gdy Rodzice będą szusować po stoku, nasi instruktorzy zaopiekują się młodymi adeptami zimowego szaleństwa. Zimowy Elementarz to idealne miejsce na pierwsze kroki zarówno na nartach jak i na snowboardzie, ale także doszlifowanie już zdobytych umiejętności. To też okazja do świetnej zabawy i zawarcia nowych znajomości.

Jak jest plan?

Najpierw dobierzemy sprzęt dla młodego narciarza lub snowboardzisty i zadbamy, żeby się z nim oswoił. Następnie zgodnie z jego umiejętnościami przydzielimy go do odpowiedniej grupy:

 • MISIE POLARNE I stopień

 • BIAŁE LISY II stopień 

 • ŚNIEŻNE PANTERY III stopień

Podział na grupy może zmienić się w pierwszych dniach kursu. Chcemy, aby Wasza pociecha czuła się w grupie jak najlepiej i jak najwięcej skorzystała z zajęć. Jeśli zajdzie taka potrzeba instruktor po konsultacji z rodzicami może podjąć decyzję o zmianie grupy.

Pierwszego dnia kursu feryjnego wszyscy spotykamy się o godz. 9:30 w Element School of Snowboard. To dzień „techniczny”, przeznaczony na poznanie się, dobór sprzętu, wspólną rozgrzewkę, weryfikację umiejętności dzieci i rozdzielenie na grupy. Rodzice dostaną cały pakiet informacyjny i niezbędne informacja na temat programu kursu.

 • 9:30 -10:00 –rozpoczęcie, rozgrzewka

 • 10:00 -11:00 – 1 część zajęć

 • 11:00-12:30 – krótka przerwa na herbatę i 2 część zajęć

 • 12:30- podsumowanie, odbiór dzieci przez Rodziców

Kim są moi pomocnicy?

Zapewniam dzieciom najlepszą opiekę! O Wasze pociechy zadbam ja oraz moi przyjaciele ze szkoły narciarsko- snowboardowej - Element School of Snowboard. To wykwalifikowani instruktorzy z kilkuletnim doświadczeniem w pracy zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Poza tym wszyscy są uśmiechnięci i zabawni, a jazda na nartach czy snowboardzie to ich pasja! To oni zaprosili mnie do swojej szkoły, nauczyli wszystkiego i zawsze dbali, żebym na stoku bawił się doskonale!

Gdzie mnie znajdziecie?

Moja kryjówka znajduje się w Wiśle Malince przy kolei linowej Cieńków, w szkole snowboardowo-narciarskiej Element School of Snowboard. Kiedy możemy się zobaczyć?

Jak najszybciej!

Zimowy Elementarz rusza w dwóch formułach:

 • zajęć pozalekcyjnych podczas sezonu zimowego dla dzieci z naszego regionu

 • zajęć na stoku podczas ferii zimowych

 

Będziemy mieli wtedy więcej czasu na zabawę!

Kogo zapraszamy?

Do Zimowego Elementarza zapraszamy szczególnie najmłodszych. Nasze zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 18 lat.

 

Zimowy Elementarz to idealne miejsce na pierwsze kroki zarówno na nartach jak i na snowboardzie, ale także doszlifowanie już zdobytych umiejętności. To też okazja do świetnej zabawy i zawarcia nowych znajomości. Zależy nam ogromnie, aby pokazać dziecion jak wiele przygód i niespodzianek czeka ich na stoku. Ze mną i moimi przyjaciółmi na pewno Wasz maluch nie będzie się nudził!

Cena Zimowego Elemantarza "tryb zajęć pozalekcyjnych"- 2 godziny szkoleniowe na stoku- 220zł (cena może ulec zmianie przy większej ilości uczestników) 

 • profesjonalną opiekę instruktorską i nagrody i gadżety dla dzieci

 • gorącą herbatę w czasie przerwy

 • świetną zabawę z animatorem 

 

Istnieje możliwość wypożczyczenia sprzętu na zajęcia. Zapewnimy Wam i Waszym pociechom cały niezbędny sprzęt. Obok mojej kryjówki znajduje się wypożyczalnia Element S.O.S. możecie być pewni, że młodzi narciarze/snowboardziści będą wyposażeni w sprzęt odpowiednio przygotowany i dobrany do ich umiejętności, wieku i wagi. Oddając nam swoje dzieci pod opiekę obdarzacie nas dużym zaufaniem. Oprócz Waszego zadowolenia i radości maluchów najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo na stoku! Każdy maluch obowiązkowo musi być wyposażony w kask!

Jako uczestnicy Zimowego Elementarza możecie skorzystać z promocyjnych cen w naszej wypożyczalni.

CENA NA SPRZĘT Z WYPOŻYCZALNI dla uczestników Zimowego Elementarza -(narty/deska,buty,kijki,kask ) -45 zł

Cena Zimowego Elementarza "tryb zajęć feryjnych"- 5 dniowy kurs (3 godziny dziennie na stoku)- 700zł w cenę nie wchodzi Ski-pass(we własnym zakresie )

 • 09:30-10:00 rozgrzewka z YETIM

 • 10:00-11:00 I część zajęć na stoku

 • 11:00-12:30 krótka przerwa na herbatę oraz II część zajęć na stoku

Na każdego małego Elementa czeka ode mnie prezent! Na początek otrzyma kamizelkę, żeby był dobrze widoczny na stoku. Na koniec zajęć dyplom ukończenia kursu oraz medal.

 

Jak się ze mną skontaktować?

tel. +48 508 156 939
tel. +48
660 776 228
tel. +48 730 010 501

Napisz lub zadzwoń!

tel: +48 730 010 501

tel: +48 660 776 228

tel: +48 508 156 939

email: biuro@elementsos.com

Masz pytania? Napisz chętnie na nie odpowiemy

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji. Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Nasze bazy szkoleniowe
Sprawdź gdzie jesteśmy

Nasi partnerzy