Facebook

Szkoła freestyle

Odpowiedzialność za spektakularny wzrost popularności nart i snowboardu w ciągu ostatniej dekady, ponosi najatrakcyjniejszy w naszej opinii styl - freestyle.

Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć zajęć, które niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania przygotują Cię do wejścia w świat brawurowych ewolucji, pozwolą zasmakować nieskrępowanego poczucia wolności podczas jazdy po śniegu.

Dopasowane do Twojego doświadczenia prowadzone przez nas zajęcia odbywają się w profesjonalnym snowparku pod okiem wybranych instruktorów, którzy właśnie dla freestyle’u postanowili sportom zimowym poświęcić swoje życie.

Jeśli pragniesz rozpocząć przygodę z tym stylem, nie mogłeś trafić lepiej. Nasi instruktorzy doskonale przygotują Cię do postawienia pierwszych kroków w świecie freestyle’u. Będziesz miał okazję do spróbowania swoich sił na hopach, railach i boxach.

Z nami oduczysz się wyuczonych wcześniej błędów, które hamują Twój rozwój oraz zdobędziesz nowe doświadczenie. A wszystko to w atmosferze doskonałej zabawy przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

Cennik szkolenia freestyle

Ilość osób Cennik szkolenia freestyle / 1h
1 osoba 90 PLN / os
2 osoby 65 PLN / os
3 osoby 55 PLN / os
4 osoby 50 PLN / os
5 osób 45 PLN / os

Napisz lub zadzwoń!

tel: +48 730 010 501

tel: +48 508 156 939

email: biuro@elementsos.com

Masz pytania? Napisz chętnie na nie odpowiemy

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji. Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Nasze bazy szkoleniowe
Sprawdź gdzie jesteśmy

Nasi partnerzy