ELEMENT

SCHOOL OF SKI & SNOWBOARD

Zarażamy pasją do sportów zimowych!

Szkoła narciarska i snowboardowa ELEMENT SCHOOL OF SKI & SNOWBOARD istnieje już ponad 20 lat. Od 2002 roku systematycznie przyjmujemy pod swoje skrzydła wszystkich, którzy marzą o nabyciu umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie. Przy pomocy naszej profesjonalnej, wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, sprawiamy że marzenia stają się rzeczywistością.

Uczymy dzieci i dorosłych z każdym bagażem doświadczeń lub jego brakiem. Nasi instruktorzy indywidualnie dopasowują program szkoleniowy do potrzeb, wymagań oraz poziomu zaawansowania każdego kursanta. Prowadzimy również szkolenia grupowe i rodzinne.

Posiadamy własną wypożyczalnię, która oferuje najwyższej jakości sprzęt narciarski i snowboardowy, renomowanych firm. Zawsze jest on wyserwisowany i gotowy do jazdy. Wszystkie buty są systematycznie dezynfekowane i suszone na suszarkach.

Przemiła i znająca się na swoim fachu załoga naszej wypożyczalni pomoże w doborze idealnie dopasowanego sprzętu, który umożliwi komfortową i bezpieczną naukę.

Do każdej oferowanej przez nas usługi dorzucamy gratis solidną dawkę uśmiechu i zastrzyk pozytywnej energii. Natomiast kursantom gwarantujemy dużą porcję dobrej zabawy!

POKOCHAJ SPORTY ZIMOWE

Korzystaj z zimy i nie zwlekaj! 

UMóW SIę NA LEKCJę JAZDY JUż DZIś!