Facebook

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie

Z nami pokochasz zimę!

ELEMENT SCHOOL OF SKI & SNOWBOARD od ponad 20 lat kształci zarówno już istniejących jak i przyszłych narciarzy oraz snowboardzistów. Uczymy dzieci i dorosłych, osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę ze sportami zimowymi, a także te doświadczone. Prowadzimy szkolenia indywidualne, grupowe i rodzinne na każdym poziomie zaawansowania

Bezpowrotnie zarażamy pasją do sportów zimowych oraz pozytywną energią i uśmiechem. Naszym znakiem rozpoznawczym jest nie tylko świetnie wyszkolona, profesjonalna kadra instruktorska, ale również ciepła, przyjazna atmosfera w naszych szeregach, którą chętnie się z Wami podzielimy.

Mamy wypożyczalnię sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego dla osób, które nie posiadają własnego. Jej bogate wyposażenie sprawi, że wszystko co potrzebne do rozpoczęcia swojej zimowej przygody znajdą tam zarówno dzieci jak i dorośli. Załoga naszej wypożyczalni pomoże w doborze idealnie dopasowanego sprzętu. Dzięki temu nauka jazdy na nartach lub nauka jazdy na snowboardzie będzie komfortowa i bezpieczna.

Nasza szkółka i wypożyczalnia ma idealną bazę do szkoleń narciarskich i snowboardowych na każdym poziomie zaawansowania. Stacja narciarska “Cieńków” w Wiśle Malince to kompleks, który oferuje trasy dla miłośników sportów zimowych o różnym stopniu trudności. Ośrodek jest przystosowany do przyjazdów całych rodzin. To świetny wybór dla dzieci i dla dorosłych

Narciarze i snowboardziści do swojej dyspozycji mają nowoczesną kolej linową z krzesełkami czteroosobowymi o przepustowości do 2200 osób na godzinę oraz 3 mniejsze wyciągi ‘talerzykowe’. Dla dzieci przygotowany jest wyciąg taśmowy oraz wyciąg linowy.

Cennik nauki jazdy na nartach i snowboardzie

Ilość osób Cennik szkoleń narciarsko-snowboardowych - 1 godz.
1 osoba 120 PLN / os
2 osoby 80 PLN / os
3 osoby 70 PLN / os
4 osoby 60 PLN / os
5 osób 50 PLN / os

Cennik wypożyczalni nart i snowboardów

Komplet narty/snowboard
bez kasku
cennik wypożyczalni
cały dzień 55 PLN
3-4 godz. 50 PLN
2 godz. 40 PLN
1 godz 35 PLN
wypożyczenie sprzętu przy wykupionym 2h z instruktorem 10% rabatu

Napisz lub zadzwoń!

tel: +48 730 010 501

tel: +48 660 776 228

tel: +48 508 156 939

email: biuro@elementsos.com

Masz pytania? Napisz chętnie na nie odpowiemy

Nasi specjaliści są do twojej dyspozycji. Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Nasze bazy szkoleniowe
Sprawdź gdzie jesteśmy

Nasi partnerzy